Tempura batter mix 1kg*12(bon Chef)
Tempura batter mix er en praktisk og smakfull blanding som gjør det enkelt å lage den klassiske, sprø tempuraen hjemme. Denne ferdige blandingen er laget med nøye utvalgte ingredienser som sikrer en lett og luftig tekstur på deigen, samtidig som den karakteristiske sprøheten som tempura er kjent for.
Varenummer: 970019 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369700195
Varenummer: 970019
EPD-nummer:
GTIN: 97059369700195
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel (gluten), stivelse, modifisert stivelse, vegetabilsk fett (palmeolje), moderert soyaprotein, maltodekstrin, hevemiddel,
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 532 kJ/ 366 kcal |
| Fett | 2,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,30 g |
| Karbohydrat | 79,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,90 g |
| Protein | 3,60 g |
| Salt | 0,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Malaysia |
| Opphavsland | Malaysia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 970019 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369700195 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 24.07.2024 |
| Oppdatert dato | 06.01.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















